Hakkımızda

İzmir e çiçek göndermenin dogru ve güvenilir adresi Oçiçekçi.com
İnternet ile birlikte bir çok kolaylık da hayatımıza girmiş oldu. Çiçek sektöründe de bu kolaylıklardan hem müşteriler hem de çiçekçiler faydalanmaktadır. Fakat bu kolaylıklarla birlikte işin uzmanları değişmekte ve işinin ehili usta çiçekçiler yerini kalitesiz ve ucuz çiçeklerle hazırlanmış merkezi çiçekçiler devreye girmiştir.
Ocicekci.com bu durumdan rahatsız olan siz müşterilerimize İzmir'in yerel çiçekçisi olarak çiçek siparişi verebilme imkanı sunmak için ortaya çıkmış bir yerel çiçekçi sitesidir. İzmir'in tüm ilçelerine kaliteli, taze ve özenle seçilmiş çiçeklerden hazırlanan siparişleriniz zamanında teslimat güvencesiyle çiçek göndermenizi sağlıyor.
Ocicekci.com müşterilerine en uygun fiyatla en kaliteli çiçek siparişi vermenin gururunu yaşıyor. İzmir’in birbirinin kopyası olan, çiçekçiliğin kalitesini düşüren, müşterilerin internetten çiçek göndermek konusunda çekimser kalmasına neden olan çiçek sitelerinin aksine müşteri odaklı, kaliteye önem veren kurumsal yepyeni bir anlayış sunuyor.
İzmir içi tüm ilcelerimize ücretsiz servisimiz bulunmaktadır…
 Whatsapp